środa, 1 lipca 2015

Niczym z bajki - bal gimnazjalny ♥

Hejka! Tytuł trochę może być omylny. Bal miał być zorganizowany w hotelu i był, ale dostaliśmy salę, która wyglądała jak stajnia i miała właśnie taki charakterystyczny dla stajen zapach. Mniejsza z tym. Post miał się pojawić coś koło 22 czerwca, ale spędzałam ostatnie dni z klasą i tak jakoś wyszło..że pojawia się dopiero teraz. Krótko o zakończeniu, tematem był Starożytny Rzym i jak na przygotowywanie tego zakończenia zaledwie od kilku dni wyszło wyśmienicie i dużo płakałam. 


Czekoladowa fontanna rzecz jasna cieszyła się największym oblężeniem trzecioklasistów :D Wybaczcie za jakość, w tej stajni tak trochę ciemno :)


Na szczęście nie będę was zanudzać moim płaczem w zakończenie roku i przejdę do jednej z najlepszych rzeczy, jakie mogą zdarzyć się w gimnazjum. Bal trwał 4 godziny, od 18 do 22. Było pełno jedzenia, ale prawie nic nie zjedliśmy tylko tańczyliśmy, tańczyliśmy, tańczyliśmy. I nie obyło się bez robienia zdjęć! Na bal zaprosiliśmy nauczycieli: wychowawcę 3a i mojej klasy 3b, nauczycielkę historii, chemii oraz matmy i nauczyciela od wf, który przyprowadził mnie i moją przyjaciółkę na salę pod rękę krzycząc do chłopaków "Laski wam wyrywam, co?!". To zdjęcie robił nam nauczyciel wf i wyszło jako jedyne w miarę normalnie, bo wcześniej zwijaliśmy się ze śmiechu. Powiedział "powiedzcie seeeeeks..yyy ser". :D 
To były najcudowniejsze 3 lata w moim życiu. Na początku i na końcu imprezy tańczyliśmy belgijskiego jak na tradycję przystało :) Na sam koniec również puścili "Ostatni raz z moją klasą". Większość się popłakała, ja miałam szklankę w oczach, na tej piosence ryczałam dopiero 25 czerwca. Będę za nimi bardzo tęsknić. Mam nadzieję, że choć z niektórymi będę mijała się na korytarzach czy utrzymywała kontakt. A jeszcze lepiej..była w klasie :D

Mieliście swój bal gimnazjalny? Jak się bawiliście i jak długo? Polonez czy belgijski? :D

10 komentarzy:

 1. No fajnie fajnie ;)

  http://sk-artist.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Musiało być świetnie, my nie mieliśmy balu gimnazjalnego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja swój bal miałam już jakiś czas temu, ale wspominam strasznie dobrze. Polonez wyszedł nam świetnie a układ trwał prawie godzinę więc można było się pomylić ;) a zabawa była do 1 :)

  vanillia96.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. widać że bal udany ! <3
  Pozdrawiam cieplutko.
  stay-possitive.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj udany, dziękuję i również pozdrawiam <3

   Usuń
 5. widać, że świetną zabawę mieliście :)

  pozdrawiam i zapraszam do siebie
  Mój blog - byAjina
  KONKURS FOTO klik

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój bal gimnazjalny trwał od godziny 19:00 do 5 rano :3
  Nie tańczyliśmy żadnego poloneza itp. Szaleliśmy cała noc :3
  http://sapphireblog1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazdroszczę, musiało być nieźle, u mnie jedyną taką "szkolną" imprezą będzie chyba 100dniówka :)

   Usuń
 7. U mnie był Polonez :) Świetna sukienka, ślicznie wyglądałaś :)

  Poklikasz w ostatnim poście? :) http://monyikafashion.blogspot.com >klik<

  OdpowiedzUsuń